• Maturanti ve Vídni
  Maturanti ve Vídni
 • Výměnný pobyt v Nantes
  Výměnný pobyt v Nantes
 • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
  Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • Přípravné kurzy 2019/20
  Více informací o přípravných kurzech pro uchazeče o studium na SŠ naleznete kliknutím zde popř. v kategorii přijímací řízení. Přípravné kurzy pro primu budou probíhat ve dnech 13.1., 20.1., 27.1., 10.2., 17.2., 2.3., 9.3., 16.3., 23.3., 30.3. v čase 15:00 - 16:35. Přípravné kurzy…

B2 SUPPORT - VYUČUJÍCÍ PŘEDMĚTU REÁLIE ANGLICKY MLUVÍCÍCH ZEMÍ STUDOVALY NA MALTĚ

učebnice z kurzu ve Valettě učebnice z kurzu ve Valettě

Poslední červnový týden vyjely naše vyučující seminářů 'Reálie anglicky mluvících zemí', jež je volitelný seminář ve třetím a vyšším ročníku gymnázia, na studijní pobyt na MALTU. Zde navštěvovaly kurz anglického jazyka v jazykové škole Cavendish School of English v hlavním městě Valettě.

Jak vypadá studium a poznávání Malty, jež je jedna z anglicky mluvících zemí, se můžete podívat na instagramu projektu naší školy 'B2 Support' : https://www.instagram.com/b2supportgymnaziumdc/?hl=cs

Maltská republika je ostrovní země ve Středozemním moři a nejmenším státem Evropské Unie. Nezávislost od Spojeného království získala v roce 1964, stále je však členem Commonwealthu. Úředními jazyky jsou maltština a angličtina.

 

 

 

 

 

Naposledy změněno sobota, 21 září 2019 06:58

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru