• Oslavy 120. výročí Gymnázia Děčín
  Oslavy 120. výročí Gymnázia Děčín
 • Maturanti ve Vídni
  Maturanti ve Vídni
 • Výměnný pobyt v Nantes
  Výměnný pobyt v Nantes
 • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
  Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • Třídní schůzky 11/2019
  Vážení rodiče, dne 19. listopadu 2019 v 16:30 hodin se konají třídní schůzky. Program třídních schůzek: informace o prospěchu a chování žáků a o aktivitách školy v prvním čtvrtletí školního roku. Těšíme se na vaši účast.
  Číst dál...

Hudební klub

 

Studuješ v kvartě či vyšším ročníku? Pokud ano, navštiv s námi v průběhu školního roku některý z koncertů vážné hudby konaných v děčínském divadle nebo v prostorách děčínského zámku.

Naše činnost je spojena výhradně s tzv. vážnou hudbou, která však umí být často velmi nevážná. Uvítáme mezi námi každého, kdo se jí nebojí. 

Aktuální nabídku vždy naleznete na webových stránkách (akce školy) a na nástěnce vedle hudebny. Bližší informace obdržíte u vyučujících hudební výchovy.

Těšíme se na Vás!

    

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru