• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Informace pro uchazeče přijímacího řízení v roce 2023/24: Místo konání přijímací zkoušky neovlivňuje pořadí škol uvedené na přihlášce.

E-pokladna

E-pokladna

Princip E - pokladny

Rodič vkládá do zálohové peněženky svého dítěte (nebo posílá bezhotovostně) peníze a o nic jiného se již nestará! Veškeré platby se pak strhnou automaticky. Jediné, co musí rodič občas ohlídat, je stav na zálohách svého dítěte. Škola však pravidelně na e-mail posílá rodičům výpisy stavu na zálohách, včetně všech pohybů.

Škola má jeden účet pouze pro E-pokladnu.

Každý žák má svůj variabilní symbol, který s ním půjde do maturitního ročníku.

Rodiče mohou do systému přispívat zálohově – i vyšší částkou – tak, aby nemuseli neustále posílat na každou akci či platbu peníze.

Rodiče, kteří tohoto systému E-pokladny nebudou chtít využít, musejí včas hradit každou platbu v pokladně školy nebo posílat bezhotovostně na účet e-pokladny (je lepší, kromě variabilního symbolu, uvést i jméno dítěte ve zprávě pro příjemce).

Rodiče budou dostávat pravidelně (1×měsíčně) přehled všech uskutečněných plateb prostřednictvím e-mailu. Lze se také individuálně dotázat v kanceláři školy nebo si vyžádat mimořádný výpis.

Číslo účtu pro elektronickou pokladnu: 1387999123 / 2700

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru