• Maturanti ve Vídni
  Maturanti ve Vídni
 • Výměnný pobyt v Nantes
  Výměnný pobyt v Nantes
 • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
  Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • Důležité termíny!
  Dny otevřených dveří proběhnou 2. 12. 2020 v budově Gymnázia - čas a program bude upřesněn.

Pavel Lux

Pavel Lux

Ve středu 29. 1. 2020 proběhlo v Děčíně okresní kolo matematické olympiády kategorie Z9. Naši školu reprezentovali Lucie Hampejsová, Bohdana Prchlíková, Ema Štechová a Tomáš Toman. Nejlépe si vedli Tomáš a Ema, kteří obsadili 1. a 2. místo. Oba postupují do krajského kola.  

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Dne 28. ledna 2020 proběhlo na Gymnáziu a Střední odborné škole dr. V. Šmejkala v Ústí nad Labem ústřední kolo soutěže Bobřík informatiky pro soutěžící ze škol v Ústeckém kraji. Z naší školy postoupili studenti: Natálie Kálecká, Vojtěch Gruber, Lukáš Zámečník a Kristýna Nápravníková. Nejlépe se umístil Vojtěch Gruber, který obsadil páté místo.

Výsledková listina https://www.ibobr.cz/242-listina-vitezu-xi-rocnik-ustredni-2

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Ve dnech 4. – 15. 11. 2019 se uskutečnil 12. ročník informatické soutěže pro žáky základních a středních škol Bobřík informatiky. Zúčastnilo se 90976 soutěžících ze 745 škol. Do ústředního kola kategorie Senior postupují Natálie Kálecká, Vojtěch Gruber, Lukáš Zámečník a Kristýna Nápravníková.

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme.

Více...

Strana 1 z 8

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru