• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Opravné ročníkové zkoušky proběhnou 27.8. a 30.8.2024 od 09:00.

MALÁ KOPANÁ – OKRESNÍ FINÁLE

V úterý 25. 4. 2023 se uskutečnilo okresní finále v malé kopané. Turnaj se konal na travnatém fotbalovém hřišti FK Junior Děčín a celkem se zúčastnilo 10 družstev. Tým Gymnázia Děčín hrál nejprve v základní pětičlenné skupině s následnými výsledky. Se ZŠ Máchova 1 : 1, s týmem ZŠ Kamenická 1 : 1, s týmem ZŠ Komenského 4 : 0 a nakonec náš tým nešťastně podlehl soupeři ze ZŠ Želenice 2 : 4. Tento výsledek nás zařadil až na třetí místo ve skupině a to nám přisoudilo dalšího soupeře v boji o 5. - 6. místo, ZŠ Benešov. Po výborném výkonu zaznamenal tým Gymnázia Děčín vítězství v poměru 2 : 0. V celkovém pořadí obsadil tým Gymnázia Děčín 5. místo. Gymnázium Děčín reprezentovali hráči sekundy, tercie a kvarty – Konfršt, Vošta, Novotný, Sluťák, Milič, Černobyla, Pánek, Balon, Novák a opora týmu Čejka. Družstvo v turnaji vedl Oldřich Kadlec. Děkujeme celému týmu za vzornou a příkladnou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěchů.mal kop

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru