• Maturanti ve Vídni
  Maturanti ve Vídni
 • Výměnný pobyt v Nantes
  Výměnný pobyt v Nantes
 • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
  Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • Důležité termíny!
  Dny otevřených dveří proběhnou 2. 12. 2020 v budově Gymnázia - čas a program bude upřesněn.

European Quality Label

Studenti a vyučující anglického jazyka z kroužku eTwinning Club ( šk.rok 2016/2017), získali za svůj mezinárodní projekt 'eMates' nově European Quality Label. Dle sdělení Národního podpůrného střediska ČR je ocenění důkazem, že celý projekt odpovídal evropským měřítkům kvality mezinárodního školního projektu. Jsme tím velmi potěšeni a je to krásné zakončení celého projektu, který byl pro eTwinnery prací, velikou zábavou a také skvělou šancí k neformálnímu učení.

eTwinneři, kteří vydávali online časopis eMates společně se studenty z Itálie, Španělska, Portugalska a Turecka, byli za odměnu na týdenní návštěvě partnerské portugalské školy Agrupamento de Escolas de Vilela toto září. Byli vybráni programem Move2Learn, Learn2Move od EU, jenž jim hradil letenky do Porta a zpět. Více o této návštěvě již brzy, připravuje se videoprezentace.

 

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru